Pages Navigation Menu

Złotowska policja ma nowego komendanta

Złotowska policja ma nowego komendanta

Wielkopolski Komendant Wojewódzki w Poznaniu nadinsp. Krzysztof Jarosz zadecydował o powołaniu na stanowisko komendanta Komendy Powiatowej Policji w Złotowie mł. insp. Waldemara Wilczewskiego. Po raz kolejny komendantem zostanie osoba nie związana bezpośrednio ze złotowską jednostką

 

 Po tym, jak dotychczasowy komendant podinsp. Grzegorz Gibaszek został przeniesiony do innej jednostki, obowiązki komendanta pełnił jego dotychczasowy zastępca mł. insp. Witold Pająk.

Kilka dni temu Wielkopolski Komendant Wojewódzki w Poznaniu ogłosił konkurs na stanowisko szefa złotowskiej jednostki. Jak wyjaśnia rzecznik prasowy KWP podinsp. Andrzej Borowiak, zgłosiło się do niego 5 kandydatów, w tym insp. Witold Pająk.

Nowym szefem złotowskiej policji został mł. insp. Waldemar Wilczewski

W drodze przeprowadzonego postępowania kwalifikacyjnego oraz po sporządzeniu rekomendacji przez komisję konkursową, Komendant Wojewódzki zadecydował, iż nowym szefem złotowskiej jednostki zostanie mł. insp. Waldemar Wilczewski, który dotychczas pełnił funkcję zastępcy komendanta Komendy Powiatowej Policji w Kole. – Komendant wojewódzki wystosował już pismo do złotowskiego starosty z prośbą o wydanie opinii o powołaniu nowego komendanta. Oczywiście opinia ta nie jest wiążąca. W przeciągu kilku dni nowy komendant trafi do złotowskiej jednostki – wyjaśnia podinsp. Andrzej Borowiak.

Agnieszka Barabasz

6 Komentarzy

  1. to jest chore,facet z klucza partyjnego.komuna do okoła. a gdzie oszczędności ????

    • wujek – ty chyba wszystko wiesz o komunie – bo ona ciebie wykształciła i wykarmiła. Pozdrowienia od młodego pokolenia.

  2. pewnie w rolniczaku zagosci!!!!!! czym chata bogota¦!!!! WITOJCIE

  3. Jebnij to Witek…

  4. Szef ochrony masarni w Radawnicy?

  5. Kolejny stołek rozdany. Witamy w głębokiej komunie…

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

reklama