Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Gala Oskarów w Kleszczynie – Dzień Edukacji Narodowej w wyjątkowym stylu

Podziel się
Oceń

14 października w Kleszczynie stał się dniem pełnym blasku, emocji i kreatywności dzięki Gali Oskarów, którą zorganizował Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej im. Marii Kilar w Kleszczynie
Gala Oskarów w Kleszczynie – Dzień Edukacji Narodowej w wyjątkowym stylu

Autor: SP Kleszczyna

Tegoroczny Dzień Edukacji Narodowej, świętowany na wzór prestiżowej ceremonii Amerykańskiej Akademii Filmowej, zaskoczył wszystkich. Błysk fleszy, eleganckie kreacje niczym z czerwonego dywanu, a przede wszystkim nietuzinkowe statuetki Oskarów stworzyły atmosferę rodem z Hollywood.

Największą atrakcją były oczywiście nagrody – uczniowie uhonorowali swoich nauczycieli i pracowników oświaty w dwudziestu unikalnych kategoriach, podkreślających ich indywidualne cechy i talenty. Każda kategoria była przemyślana, a nominacje odzwierciedlały głęboką więź, jaką uczniowie mają ze swoimi nauczycielami. Odbiór statuetki w takich kategoriach jak "Mistrz cierpliwości" czy "Geniusz kreatywności" wywołał uśmiechy na twarzach zarówno laureatów, jak i publiczności.

Wydarzenie uświetniły występy utalentowanych uczniów, którzy śpiewem, tańcem oraz grą na bum bum rurkach w oryginalny sposób podziękowali swoim nauczycielom za ich codzienny trud. Część artystyczna była nie tylko dowodem na zdolności uczniów, ale także pełnym serca wyrazem wdzięczności wobec pracowników szkoły.

Nie mogło również zabraknąć symbolicznego gestu ze strony Rady Rodziców. Na ręce pani dyrektor Iwony Nawrockiej złożono piękne życzenia, a także – ku uciesze wszystkich – kremową niespodziankę, która dopełniła atmosferę świętowania.

Gala Oskarów była wyjątkowym wydarzeniem, które pokazało, jak kreatywnie i z poczuciem humoru można uczcić pracę nauczycieli. Dzięki zaangażowaniu zarówno uczniów, jak i nauczycieli, ten dzień na długo zostanie w pamięci całej szkolnej społeczności. Gratulacje należą się wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tego niezwykłego święta!


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: SceptykTreść komentarza: Bez nowych linii np. w kierunku Bydgoszczy, albo zwiększenia częstotliwości pociągów to jest raczej nierealne. Co więcej - obecna argumentacja Województwa Pomorskiego na wniosek dot. niezgrania połączeń pomiędzy Chojnicami, a Złotowem oraz pociągu Gdańsk-Chojnice mówiła, że według nich jest za mało chętnych (oczywiście w tygodniu, bo w weekendy według nich jest tak samo), aby jedno połączenie z drugim zgrać. Absurd!Data dodania komentarza: 22.01.2025, 13:47Źródło komentarza: Dobre połączenie komunikacyjne – klucz do rozwoju Złotowa i okolicAutor komentarza: AntyLopezTreść komentarza: Dzień bez wazeliny dniem straconym. Panie pośle, a jak tam złotowski szpital? Miała być ginekologia - nie ma. Za chwilę nie będzie wewnętrznego. Słyszę o podłych nastrojach w innych oddziałach i planowanych odejściach lekarzy. Czyli co? Zlikwidować, majątek zawłaszczyć, dokumenty zatopić?Data dodania komentarza: 22.01.2025, 13:47Źródło komentarza: Dobre połączenie komunikacyjne – klucz do rozwoju Złotowa i okolicAutor komentarza: xTreść komentarza: Błąd w słowie "dziadka"Data dodania komentarza: 22.01.2025, 13:40Źródło komentarza: Dzień Babci i Dzidka okiem gerontologaAutor komentarza: mamaTreść komentarza: Jaki fajny maluszek. Sfilcowany tata.Data dodania komentarza: 22.01.2025, 13:39Źródło komentarza: Dzień Babci i Dzidka okiem gerontologaAutor komentarza: PodróżnaTreść komentarza: Przede wszystkim należy zapewnić więcej pociągów na tej linii. Zwiększyć częstotliwość i jakość połączeń. Ludzie chcą jeździć pociągiem tylko, że ich nie ma. Kluczowe jest zapewnienie dobrych połączeń małych miejscowości z większymi miastami. A nie tylko zwiększanie prędkości między Krakowem a Gdynią.Data dodania komentarza: 22.01.2025, 12:59Źródło komentarza: Dobre połączenie komunikacyjne – klucz do rozwoju Złotowa i okolicAutor komentarza: JanTreść komentarza: Pomysł nie jest dobry, także... nierealny. Może się 10 podróżnych tygodniowo znajdzie... nie więcej! Do Zabajki przyjeżdżają z całej Polski swoimi samochodami. Nikły odsetek to Ci, co nie mają samochodów a i tak Zabajka ma własny transport, który dowozi swoich klientów ze złotowskiego dworca. A z mieszkańców to jest zaledwie kilka domów, którzy by mieli blisko do przystanku. Dodam, że nawet przystanek w Dolniku ma wątpliwą frekwencję.Data dodania komentarza: 22.01.2025, 12:09Źródło komentarza: Dobre połączenie komunikacyjne – klucz do rozwoju Złotowa i okolic
Aktualności
Reklama
Reklama